Date
Activiteit
Docent
     
     
     
  2019  
     
  JANUARI  
     
     
  FEBRUARI  
     
     
  MAART  
     

06-03-19

20.00-22.00

OSHO Kundalini meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

13-03-19

20.00-22.00

OSHO Devavani meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

15-03-19

18.00-23.00

  Gloria

20-03-19

20.00-22.00

OSHO-meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

22-03-19

13.30-17.00

Workshop

Charis Schoovaerts (Angel of Creation)

Tine Van Wezeneeck (Fienefleur)

     
  APRIL  
     

02-04-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

03-04-19

20.00-22.00

Heart Chakra meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

07-04-19

BMT en tuin

overdag

zweethutceremonie Sara Dijkmans

10-04-19

20.00-22.00

OSHO Chakra Sounds meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

17-04-19

20.00-22.00

OSHO Mahamadra meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

20-04-19

10.00-17.00

Tweedaagse introductie in geweldloze communicatie Blabla - Huis voor Verbinding

23-04-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

27-04-19

19.30-23.00

  Gloria

28-04-19

NM

workshop bewuste aanraking Lore Blancke en Dirk Hermans

28-04-19

19.30-21.15

  gereserveerd

30-04-19

19.30-21.30

Verdiepingsavond studiedag Yoga Harpiara
     
  MEI  
     

01-05-19

overdag

Beltane viering Hilde Roelandt

03-05-19

namiddag

Meeting UHT Belgium  

03-05-19

19.00-22.30

Cacao ceremonie

Juanita Pijl

www.sacredcacaoceremonies.com

05-05-19

19.30-21.15

  gereserveerd

06-05-19

09.00-17.30

Teamdag Associatie Cooreman e.a.

06-05-19

19.30-22.30

Touch Juanita Pijl en Deborah Wakninen

08-05-19

20.00-22.00

OSHO Kundalini meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

09-05-19

19.00-22.00

cuddle party Dirk en Etske

10-05-19

19.30-22.30

  Gloria

11-05-19

overdag

  gereserveerd

12-05-19

overdag

  gereserveerd

12-05-19

BMT en tuin

overdag

Zweethutceremonie Sara Dijkmans

15-05-19

20.00-22.00

OSHO Nadabrahma meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

16-05-19

overdag

QST-training  

17-05-19

overdag

QST-training  

18-05-19

overdag

QST-training  

19-05-19

overdag

QST-training  

20-05-19

overdag

QST-training  

21-05-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

25-05-19

overdag

Famiiiefeest Niels  

26-05-19

14.00-17.00

Innerlijke transitie Johanna Matthijs

29-05-19

20.00-22.00

Veeresh Our Sacred Earth meditation

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

30-05-19

overdag

Yoga sessie en feest Alexandra de Laet (optie)
     
  JUNI  
     

01-06-19

NM

Open tuin dag VELT  

02-06-19

NM

Open tuin dag VELT  

04-06-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

05-06-19

20.00-22.00

OSHO No-Dimensions meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

07-06-19

19.30-22.30

  Gloria

12-06-19

20.00-22.00

OSHO Chakra Breathing meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

13-06-19

19.30-22.30

Touch Juanita Pijl en Deborah Waknine

14-06-19

10.00-17.00

Tweedaagse introductie in geweldloze communicatie Blabla - Huis voor Verbinding

14-06-19

19.00-22.30

Cacao ceremonie

Juanita Pijl

www.sacredcacaoceremonies.com

15-06-19

10.00-17.00

Tweedaagse introductie in geweldloze communicatie Blabla- Huis voor Verbinding

16-06-19

overdag

  gereserveerd

16-06-19

BMT en tuin

overdag

Zweethutceremonie Sara Dijkmans

18-06-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

21-06-19

09.00-16.00

Zicht op je innerlijke saboteur. Johanna Matthys

21-06-19

19.30-22.30

  Gloria

22-06-19

10.00-17.00

Familieopstellingen Dean de Volder

22-06-19

19.00-22.00

Workshop

Kundalini vzw

Urbain

23-06-19

10.00-17.00

Workshop

Kundalini vzw

Urbain

26-06-19

20.00-22.00

Heart Chakra meditatie

Saran

contact@natuurlijkmediteren.be

     
  JULI  
     

01-07-19

09.00-16.00

Kampje Ayco en Wendy

02-07-19

09.00-16.00

Kampje Ayco en Wendy

03-07-19

09.00-16.00

Kampje Ayco en Wendy

04-07-19

09.00-16.00

Kampje Ayco en Wendy

05-07-19

09.00-16.00

Kampje Ayco en Wendy

08-07-19

09.00-16.00

  Ayco (optie)

09-07-19

09.00-16.00

  Ayco (optie)

10-07-19

09.00-16.00

  Ayco (optie)
     
  AUGUSTUS  
     

03-08-19

13.30-17.00

Innerlijke transitie Johanna Matthijs

14-08-19

10.00-17.00

vierdaagse stage Christi

15-08-19

10.00-17.00

  Christi

16-08-19

10.00-22.00

  Christi

17-08-19

10.00-17.00

vierdaagse stage Christi

18-08-19

BMT en tuin

overdag

Zweethutceremonie Sara Dijkmans

26-08-19

09.00-16.00

  Ayco (optie)

27-08-19

09.00-16.00

  Ayco (optie)

28-08-19

09.00-16.00

  Ayco (optie)

30-08-19

avond

vrouwencirkel Ange Vlasblom
     
  SEPTEMBER  
     

08-09-19

overdag

  gereserveerd

10-09-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

14-09-19

11.00-13.00

Soundhealing Sylvie en Surya

20-09-19

19.00-22.30

Cacao ceremonie

Juanita Pijl

www.sacredcacaoceremonies.com

24-09-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

27-09-19

overdag

Iedereen Talent Wendy

27-09-19

avond

vrouwencirkel Ange Vlasblom

28-09-19

10.00-16.00

Training tot IK BEN 9 specialist

de negenjaarsfase

Bauke Borsboom

+31(0)654287345

www.meidencoachbauke.nl

bauke@meidencoachbauke.nl

     
  OKTOBER  
     

03-10-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

05-10-19

10.00-17.00

Massage voor partners

Anieta Klingeleers

via de kleine bron

06-10-19

overdag

  niet vrij

06-10-19

BMT en tuin

overdag

Zweethutceremonie Sara Dijkmans

08-10-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

10-10-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

13-10-19

overdag

  gereserveerd

17-10-19

20.00-22.00

  Bieke (optie)

19-10-19

14.00-17.00

Innerlijke transitie Johanna Matthijs

21-10-19

20.00-22.00

Soundhealing

Sylvie en Surya

22-10-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

24-10-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

25-10-19

overdag

Iedereen Talent Wendy

26-10-19

10.00-17.00

Tao van de man

Koen Tangelder

www.move2tao.nl

26-10-19

avond

vrouwencirkel Ange Vlasblom
     
  NOVEMBER  
     

01-11-19

BMT en tuin

overdag

Zweethutceremonie Sara Dijkmans

02-11-19

overdag

  gereserveerd

03-11-19

overdag

  niet vrij

07-11-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

09-11-19

10.00-17.00

Tao van de man

Koen Tangelder

www.move2tao.nl

10-11-19

13.30-17.30

Basisopleiding masseur sessie 1 Karen De Voecht

12-11-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

14-11-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

15-11-19

19.00-22.30

Cacao ceremonie

Juanita Pijl

www.sacredcacaoceremonies.com

17-11-19

13.30-17.30

Basisopleiding masseur sessie 2 Karen De Voecht

21-11-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

23-11-19

10.00-17.00

Tao van de man

Koen Tangelder

www.move2tao.nl

24-11-19

13.30-17.30

Basisopleiding masseur sessie 3 Karen De Voecht

24-11-19

avond

vrouwencirkel Ange Vlasblom

26-11-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

28-11-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

30-11-19

10.00-17.00

Voetreflexologie Alfons Boudewijns
     
  DECEMBER  
     

01-12-19

10.00-17.00

Massage voor parners vervolgdag van 05-10-19

Anieta Klingeleers

via de kleine bron

03-12-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

05-12-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

08-12-19

13.30-17.30

Basisopleiding masseur terugkom moment Karen De Voecht

12-12-19

20.00-22.00

 

Bieke (optie)

www.innerpoleposition.be

13-12-19

19.00-22.30

Cacao ceremonie

Juanita Pijl

www.sacredcacaoceremonies.com

14-12-19

10.00-17.00

Tao van de man

Koen Tangelder

www.move2tao.nl

15-12-19

overdag

  gereserveerd

17-12-19

20.00-22.00

  Inge Neumann

27-12-19

avond

vrouwencirkel Ange Vlasblom
     
     
     
  2020  
     
     
  JANUARI  
     

18-01-20

10.00-17.00

Tao van de man

Koen Tangelder

www.move2tao.nl

24-01-20

avond

vrouwencirkel Ange Vlasblom
     
  FEBRUARI  
     

02-02-19

BMT en tuin

overdag

Zweethutceremonie Sara Dijkmans

02-02-20

13.30-17.30

Basisopleiding het menselijk lichaam

sessie 1

Karen De Voecht

09-02-20

13.30-17.30

Basisopleiding het menselijk lichaam

sessie 2

Kaaren De Voecht
     
  MAART  
     

08-03-20

13.30-17.30

Basisopleiding het menselijk lichaam

sessie 3

Karen De Voecht

15-03-20

13.30-17.30

Basisopleiding het menselijk lichaam

sessie 4

Karen De Voecht